KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 12509370
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita kvinna pastell vattenfärg
-
8094 Pastell
Carl Brandt. Signerad, björkar, yttermått inklusiv..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:32
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita kvinna pastell vattenfärg
-
8094 Pastell
Carl Brandt. Signerad, björkar, yttermått inklusiv..//
Auktionen avslutas
idag
20 maj kl 20:32